ratava

Máte někdo zkušenost s umístěním dítěte do „waldorfské školy“?

Odpovědi
registrovana

Chodí tam kamarádky sestra. Nedávno jsem s ní o tom zrovna mluvila. Od malička měla nadání na malování, ale učenlivá jinak moc nebyla. Rodiče nevěděli, mají-li ji umístit do normální základní školy,či do waldorfu. Nakonec se rozhodli pro druhou možnost, vzhledem k pozitivním zkušenostem jejich známých, jejichž syn tam chodil taktéž. Holčička se gramotnou sice stala o něco později, než bylo u dětí v jejím věku běžné, ale na druhou stranu měla možnost rozvinout v sobě to co jí šlo, a to všechno bez zbytečných stresů, které pomalejší děti zažívají na normálních školách.