kaem

Máte někdo zkušenost s tím, kde si nechat udělat analýzu stopových prvků a minerálů z vlasů? Předem děkuji.

Nejlepší odpověď
beluška

Moje odpověď nic nevyřeší, ale jen poznatek. Dělal to nějaký ,výzkumník,od Ostravy. Vzal vnučcce pár vlásků a za 3 týdny přivezl rozbor a doporučil vitaminy, opravdu stály celkem cca 10000 kč, braly se asi 3 měs a výsledek? Dcera to už ani nedala přeměřit, neměla odvahu co by zase vyšlo a co by to zase stálo. tak to jen tak. Adresu si už nepamatuje, nabídka tenkrát visela někde na nástěnce, možná u dětského lékaře.

Další odpovědi
Conchus

Analýzy dělají zdravotní ústavy (např. SZÚ a bývalé krajské HS) a další specializované laboratoř. Je to velmi náročné. Asi to pod 10000 Kč nepořídíte.