kefud

Máte někdo zkušenost s Platinum 20 seconds 1+1?

Reklama na TV nabízí přípravek Platinum 20 seconds 1+1 (https://www.me­diashop.cz/pro­dukt/platinum-20-seconds-11/674/1)

odstranění všech škrábanců v rekordním čase
extrémně produktivní: zlikviduje více než 100 škrábanců
vhodný pro všechny druhy laků aut a motorek
odolný vůči povětrnostním vlivům
snadné a rychlé použití
máte někdo zkušenost s tímto přípravkem?

Nejlepší odpověď
Drap

Osobní zkušenost sice nemám, ale musí se počítat s tím, že se jedná o reklamu. Ze zkušenostmi od jiných výrobků, lze předpokládat, že nebude vše tak snadné a stoprocentní.

Další odpovědi
mosoj

Za ty prachy by to mělo vytvořit novou karoserii!! Kdo ví něco o tmelení a lakování, tak se tomu musí smát a jemný škrábanec odstraním jakoukoliv jemnou brusnou a lapovací pastou. Stačí i silichrom.

Emefej

Zkušenosti nemám, ale těm kecům v reklamě nevěřím.