Máte někdo zkušenost s paní na hlídání?

Máte někdo zkušenost s paní na hlídání? Uvažuji o ní,protože mi dcerku nevzali do jeslí…Na co si dát pozor?

Odpovědi
Michal

Paní na hlídání je v dnešní době problém.Měla by mít kladný vztah k dětem,doporu­čení,potvrzení o bezúhonosti eventuálně doporučení od jiné osoby.Popište paní co a kam smí,co je její povinností, ať sama bojuje o své místo na slunci vašeho dítěte. Dobré vztahy s Vámi nejsou na škodu.Cennosti bych ze začátku stejně někam ukryl.A pozor je to paní na hlídání,ne služka!

LuciJe

Hlídáním dětí se velmi často zabývají lidé s dobrým vztahem k dětem a s problémem aktuálně najít práci. Mé zkušenosti jsou obecně dobré – pokud chcete stoprocentní jistotu, vezměte si paní přes agenturu. Krom toho, že ji již někdo prověřil za Vás bývá agentura obvykle pojištěna pro případ, že u Vás paní např. něco rozbije. U lidí z inzerátů si předem domluvte schůzku (ideálně za přítomnosti děťátka) a ptejte se na zkušenosti a dívejte se. I krátké setkání hodně napoví a zjistíte, jestli Vám paní sedne nebo ne (což je u někoho, kdo bude pečovat o Vaše dítě dost důležité).