janesis

Máte někdo zkušenost s náramky proti komárům ?

jestli to opravdu funguje a jak dlouho?
přemýšlím nad koupi tohoto: http://www.sle­vydnes.cz/exit/69533

Odpovědi
Ronnynik

Dobrý den. Jedna moje kamarádka si v Německu jeden koupila . Byla z toho nadšená, protože často chodívá s přítelem do lesa na procházku. Ikdyž ho měla na ruce , tak měla na sobě 4 štípance. Od té doby usoudila že nějaký repelent nebo gel jsou účinější než náramky. Doufám že vám tento příběh alespon trochu pomohl. Přeji hezký den bez komárů.