tlamicka15

Máte někdo zkušenost s masážním roll-onem na oči?

Chtěla sem se zeptat jestli to někdo máte doma a jestli to vůbec funguje :D mám děsný kruhy pod očima a chtěla sem to vyzkoušet,kdyžtak poraďte jestli někdo znáte něco lepšího díky :):D

Nejlepší odpověď
hanny 2

To tedy nevím,co máš na mysli,masážní roll-on na oči neznám a to jsem kosmetička.
Ale co na kruhy pod očima si přečti tady –

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­84&q=kruhy+pod+o%C4%­8Dima&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
terry

Je to reklamní tah. Kruhy po očima zamaskovat korektorem a meke-upem.
Viz další, dříve položené odpovědi.