zdeny

Máte někdo zkušenost s magnetickou úpravou vody v domácnostech?

Doplňuji:
Instalatér mě to pouze doporučil, nenutil. Prý z vlastních zkušeností ví že se neusazuje vodní kámen ve spotřebičích.

Nejlepší odpověď
www

Ano, mám. Pokud nevěříš různým pavědeckým teoriím, je to nanic, ale placebo umí zázraky ! Takže kupuj, proto se to vyrábí.
Ale to je jen můj názor 😉

Další odpovědi
mosoj

A k čemu to je, mimo toho, že vám to odlehčí peněženku.
Kdysi jsem s tím dělal pokusy v chemickém provoze, kde jsme v provozní laboratoři sledovali mnoho parametrů vody i fyzikálních procesů na kterých se tato voda podílela. Žádný rozdíl v chování vody která prošla slavným magnetem, od vody která neprošla, jsme nezaznamenali ani v jejích vlastnostech ani v účinku. Tak jsme to vyhodili.

terry

  1. magnetické úravě nevěřím – vápník je magnetický???
  2. vápník je tělu prospěšný – a nadmíru ho z té vody nemá
  3. lepší je kvalitní filtr, který z vody dostane těžké kovy, mikroorganismy a další nechtěné látky. Org i neorg.

zbynekplzen

Pokud máte tvrdou vodu a usazuje se třeba v umyvadle nic se výrazně nezmění.Měl jsem to doma při magnetické ůpravě se molekuly vody na nějaký čas přemění četl jsem až na 12hodin ,ale pokud ji necháte stát tedy i zbytky vody po umytí , nemá to vůbec žádný efekt po pár hodinách máte třeba i na umyvadle bílý povlak ,

led

www,
nemôžte, tu v diskusii, napísať aké máte skúsenosti?
Ďakujem

Z vašej odpovedi tipujem, že záporné, ale možno sa mýlim…