ReHu

Máte někdo zkušenost s lékem Lexaurin?

Prý funguje na každého jinak. Jiná dávka, jiná doba působení…
Tak mě zajímá nějaký průměr.
Díky.
Doplňuji:
Prosím, můžeš trochu konkrétněji?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Dávkování je závislé na množství tekutin v těle (hmotnosti).

Další odpovědi
bohunka1

Lexaurin užívám při větší nervozitě, nebo absenci spánku. Má zklidňující účinky. Celkem vždy pomůže a nejsem na něm závislá. Jsem ráda,že ho mám doma. Občas tuto berličku potřebuji. Za zkoušku nic nedáte.

quentos

brával jsem ho jen při potížích, když mi špatně fungovala drenáž. Spolehlivě zahnal křečovité záchvaty a nijaké vedlejší účinky se nekonaly.

mosoj

Lexaurin obsahuje bromazepam, Vyrábí se buť jako 1,5 nebo 3 mg tablety.
Je to anxxiolikum, lék který uklidňuje a snižuje svalové napětí.
Užívám ho občas již několik let v dávce 3 mg. Nemohu říc že bych byl na něm závislý.
Přijde období kdy ho měsíc nemusím vzít.
Nicméně závislost není radno podceňovat, ale to je téměř u všech léků. Někdy se po něm cítím ospalý.
Takže dávku nejdříve menší a až podle ůčínků ji upravit.

ReHu

Zítra mám velmi nepříjemné jednání a potřebuji být v klidu. Nevím, jak dlouho dopředu si mám vzít piluli. A nevím, jestli 1 nebo 1,5 nebo 2 ???