Avatar uživatele
pastel.ka

Máte někdo zkušenost s firmou „desort“ – plastová okna – Ústí nad Labem ?

Kdo máte negativní zkušenost, ozvěte se. Podala jsem na firmu trestní oznámení za podvod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5055 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zdenek 1

MÁM TAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOST.DODÁVKA NEBYLA ANI PO 3 MĚSÍCÍCH DODRŽENA/ZÁLOHA NEVRÁCENA.NIKDO NEBERE TELEFONY ANI DOPORUČENOU POŠTU.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lenda

Mám stejnou zkušenost.Jsou to podvodníci.Pan Kůsa dnes již bývalý ůjednatel vyiinkasoval zálohu a zmizel.Najala jsem si vymahače,prověřila firmu, stihli změnit majitele/podle věku nejspíš kamjarád pana Kůsy/.Ani sídlo firmy ani bydliště p Kůsy neodpovídá./Bylo by potřeba vyřídit si to s nimi neoficiálně,jelikož na trest ozn moc nevěřím.Pokud vymahač nebude úspěšný,rovněž podám trest ozn.Doufám alespoň v to mže bude mít pak záznam v rejstříku trestů a to mu zkazí „podnikání“.Vrácení peněz se nejspíš nikdo z nás podvedených nedočká… Lenka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lenda

za příspěvky s podpisem stevbareni je snad sám pan Kůsa, nebo se pletu????

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lenda

Mám zkušenost velmi špatnou.
Jedná se o podvodníky, kteří okrádají zřejmě dál a dál.Podala jsem na ně trestní oznámení
policie mně zatím nekontaktovala, stránky „firmy desort“ stále existují a nabízejí okna dveře.Sídlo firmy dávno neexistuje.. jednatel p Kůsa dávno nebydlí v trvalém bydlišti…Prostě „klasika“
Podvodníci v tomhle státě zkrátka mají zelenou!

před 4922 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

před 5010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

před 5010 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pastel.ka

S panem Kůsou jsem osobně telefonovala a mám uložené jeho SMS.
Vysvětlete tedy, proč ani na tento „soukromý“ email nereaguje ?
Jestliže někomu přijde od něho podepsaná faktura s číslem účtu, kam odeslat zálohu, nezlobte se, tak za to plně zodpovídá.
Ono stačí nahlédnout do Obchodního rejstříku jak firma funguje.

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
stavbareni

Kolik od vás vybrali zálohu? a kolik vám z ní vratili???

před 4994 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pastel.ka

Vybraná záloha 14 000,–
Vráceno 8 000,–
Dlužná částka 6 000,–
Jistě víte, že vyšetřovatelé na tom pracují…až mi bude vše vráceno, stáhnu trestní oznámení…Možná je v tom pan Kůsa nevinně, ale to je jejich, firemní problém…a ta paní- slečna( či pan) Eva Hořejší, která jednala za firmu, by si měla dát pár facek…

před 4944 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek