pastel.ka

Máte někdo zkušenost s firmou „desort“ – plastová okna – Ústí nad Labem ?

Kdo máte negativní zkušenost, ozvěte se. Podala jsem na firmu trestní oznámení za podvod.

Odpovědi
zdenek 1

MÁM TAKÉ NEGATIVNÍ ZKUŠENOST.DODÁVKA NEBYLA ANI PO 3 MĚSÍCÍCH DODRŽENA/ZÁLOHA NEVRÁCENA.NIKDO NEBERE TELEFONY ANI DOPORUČENOU POŠTU.

lenda

Mám stejnou zkušenost.Jsou to podvodníci.Pan Kůsa dnes již bývalý ůjednatel vyiinkasoval zálohu a zmizel.Najala jsem si vymahače,prověřila firmu, stihli změnit majitele/podle věku nejspíš kamjarád pana Kůsy/.Ani sídlo firmy ani bydliště p Kůsy neodpovídá./Bylo by potřeba vyřídit si to s nimi neoficiálně,jelikož na trest ozn moc nevěřím.Pokud vymahač nebude úspěšný,rovněž podám trest ozn.Doufám alespoň v to mže bude mít pak záznam v rejstříku trestů a to mu zkazí „podnikání“.Vrácení peněz se nejspíš nikdo z nás podvedených nedočká… Lenka

lenda

za příspěvky s podpisem stevbareni je snad sám pan Kůsa, nebo se pletu????

lenda

Mám zkušenost velmi špatnou.
Jedná se o podvodníky, kteří okrádají zřejmě dál a dál.Podala jsem na ně trestní oznámení
policie mně zatím nekontaktovala, stránky „firmy desort“ stále existují a nabízejí okna dveře.Sídlo firmy dávno neexistuje.. jednatel p Kůsa dávno nebydlí v trvalém bydlišti…Prostě „klasika“
Podvodníci v tomhle státě zkrátka mají zelenou!

stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

stavbareni

Dobrý den, firmu DESORT znám a vím, že pan Kůsa celou situaci řeší.Cca půl roku již ve firmě nepracuje i když tam byl veden jako jednatel a snaží se vše dát do pořádku. Dozvěděl se o tomto z internetu. Pokud jste také někdo postižený pošlete kopii dokladů a popis události na jeho soukromý mail miloslav.kusa@seznam.cz. Bude vás neprodleně kontaktovat. Proto informace o tom, že on vyinkasovat zálohu jsou holý nesmysl.

pastel.ka

S panem Kůsou jsem osobně telefonovala a mám uložené jeho SMS.
Vysvětlete tedy, proč ani na tento „soukromý“ email nereaguje ?
Jestliže někomu přijde od něho podepsaná faktura s číslem účtu, kam odeslat zálohu, nezlobte se, tak za to plně zodpovídá.
Ono stačí nahlédnout do Obchodního rejstříku jak firma funguje.

stavbareni

Kolik od vás vybrali zálohu? a kolik vám z ní vratili???

pastel.ka

Vybraná záloha 14 000,–
Vráceno 8 000,–
Dlužná částka 6 000,–
Jistě víte, že vyšetřovatelé na tom pracují…až mi bude vše vráceno, stáhnu trestní oznámení…Možná je v tom pan Kůsa nevinně, ale to je jejich, firemní problém…a ta paní- slečna( či pan) Eva Hořejší, která jednala za firmu, by si měla dát pár facek…