žolik

máte někdo zkušenost s čaji na snižování váhy

Nejlepší odpověď
anonym

Zkusenost mam takovou , ze nepomuzou ani caje , ani nic jineho … jen spravna zivotosprava. Pokud snite 2 krkovice a budete zapijet cajem na snizovani vahy , tak myslim , ze to asi zadny efekt mit nebude. -iv-

Další odpovědi
barnajka

Určitě vám pomoct můžou, ale jinak, než asi čekáte :) Vypitím tohoto „zázraku“ tak maximálně dodáte tělu tekutiny, což ale v konečném efektu opravdu může znamenat pár kilo dole. Správný pitný režim je nezbytnou součástí jak běžného životního stylu, tak při hubnutí. Jednak pročistíte tělo, jednak zaplníte žaludek. Ne nadarmo se říká, že hlad je vlastně jenom převlečená žízeň :))

venkovan

Místo čaje doporočuji pít hořčičnou vodu. potom vám nebude vadit ani když sníte celé prase na posezení.
Budete mít dostatek pohybu, že budete hubnout jedna báseď.

quentos

osobně ne, ale užívala ho maminka. Na její odpověď uvádím odkaz – na podobnou otázku jsem před časem odpovídal, takže budete mít k dispozici i víc tehdejších odpovědí od jiných uživatelů:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/caj-jako-pomoc-pri-snizovani-vahy

BandiOl

Značkové čaje na snižování váhy jsou na bázi zelených čajů a pomáhají při hubnutí. To ale neznamená, že bez námahy budete hubnout. Jedná se vždy o doplněk stravy.
Pro principy hubnutí se podívejte na stránku:

Zdroj: tajemstvi-hubnuti.sweb.cz/