Máte někdo zkušenost s adresou?

Internet Explorer 9-Beta verze?
Jen jsem nakoukl,docela fo­fr.

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

má to ještě své mouchy… například, že není schopný zobrazovat nekompatibilní stránky jako jiné prohlížeče… ale zase je celkem rychlý, a myslim si že až vyjde full verze, tak to bude docela fajn prohlížeč (konečně po těch letech). Akorát mi trochu vadí, že nám většina prohlížečů tak nějak Chromovatí… FF 4ka beta vypadá v podstatě stejně, opera nové verze a bety už maj co do vzhledu chromu taky hodně blízko… A upřímně chrome fakt nesnášim :D

Další odpovědi
mosoj

Už bych ho měl dávno nainstalovaný. K dispozici je v betaverzi již několik měsíců. Ale varují ty co používají internet banking, že by to také nemuselo ještě 100 % fungovat a tak si počkám až to bude uvolněné a odzkoušené. V testech se umístil jednoznačně na prvním místě prohlížečů,
již někdy na konci léta. Proto ta moje rebélie ohledně ostatních prohlížečů.