Avatar uživatele
JK93

Máte někdo zkušenost RK PATREAL?

Ahoj, prodávám byt v Brně a hledám slušnou realitku. Máte někdo zkušenost s RK PATREAL? Nebo jiné návrhy? Nechci žádného garážistu, nebo 18ti letého týpka, který si hraje na makléře a bydlí doma u maminky. Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: JK93

Zajímavá 0 před 2989 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

navrhuji prodat sám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
sesednizkola

Zalezi na makleri a ze je nekomu 18 a bydli u maminky rozhdne neznamena, ze neumi prodavat reality, ikdyz jsem mel driv nazor jako ty. I takovej typek ti dokaze byt prodat klidne o 200 tisic vic nez ty sam, coz je v podstate smyslem realitky, vydelat prodavajicimu penize. Jen takovejch sikovnejch je pomalu. Celkve vzaro, byt proda i cvicena opice, otazka je za kolik, ze. Sam bych do toho pro tento duvod nesel, ale jak rikam, tezke je vybrat nekoho, kdyz ho neznas. Jdi do male realitky ktera se venuje ctvrti ve ktere zijes, je lepsi nez jit do velke, tam je nejvetsi pravdepodobnost narazit na nekoho kdo tomu nerozumi paradoxne. A vim o cem mluvim.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tforro

S realitkama nemám moc dobré zkušenosti a od jisté doby si vše řeším sám, případně s advokátem, který mi napíše smlouvu přímo na míru. Realitku už fakt ne z vlastní zkušenosti i ze zkušenosti od lidí, kteří už nemovitost prodávali/kupo­vali/pronajíma­li.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka2

Dcera od známé přes patreal prodávala nějakej zadluženej domek a i kupovala potom byt a vše ok, dostala i nějakou půjčku dopředu, myslím, že jsou někde v Kr. Poli, je to o tom na koho kápneš, najít dobrou realitku je fakt těžký

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terkaprihodo

Bohužel, nemám zkušenost. Mám ale kamarádku, která před časem prodávala byt na okraji Brna a pokud se nepletu, tak ho nakonec prodala přes tuto realitku – https://www.re­maxdelux.cz/ Prý to celé proběhlo úplně bez problému a hlavně za něj dostala ještě o něco víc, než původně plánovala, takže je s prodejem spokojená. :)

Avatar uživatele
JK93

to boreczech: To přece není jen tak. Nevyznám se v převodu nemovitosti, je tam nějaká daň, hypotéka.. a řešit to s právničkou sólo, na to nemám čas a ani nevím, kolik by mě to ve finále stálo.

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Hans51

Já osobně bych určitě dal přednost službám právníka před službami realitní kanceláře, odměnu budou chtít oba, časově to bude podobné.

před 2989 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek