JK93

Máte někdo zkušenost RK PATREAL?

Ahoj, prodávám byt v Brně a hledám slušnou realitku. Máte někdo zkušenost s RK PATREAL? Nebo jiné návrhy? Nechci žádného garážistu, nebo 18ti letého týpka, který si hraje na makléře a bydlí doma u maminky. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

navrhuji prodat sám.

Další odpovědi
sesednizkola

Zalezi na makleri a ze je nekomu 18 a bydli u maminky rozhdne neznamena, ze neumi prodavat reality, ikdyz jsem mel driv nazor jako ty. I takovej typek ti dokaze byt prodat klidne o 200 tisic vic nez ty sam, coz je v podstate smyslem realitky, vydelat prodavajicimu penize. Jen takovejch sikovnejch je pomalu. Celkve vzaro, byt proda i cvicena opice, otazka je za kolik, ze. Sam bych do toho pro tento duvod nesel, ale jak rikam, tezke je vybrat nekoho, kdyz ho neznas. Jdi do male realitky ktera se venuje ctvrti ve ktere zijes, je lepsi nez jit do velke, tam je nejvetsi pravdepodobnost narazit na nekoho kdo tomu nerozumi paradoxne. A vim o cem mluvim.

tforro

S realitkama nemám moc dobré zkušenosti a od jisté doby si vše řeším sám, případně s advokátem, který mi napíše smlouvu přímo na míru. Realitku už fakt ne z vlastní zkušenosti i ze zkušenosti od lidí, kteří už nemovitost prodávali/kupo­vali/pronajíma­li.

petka2

Dcera od známé přes patreal prodávala nějakej zadluženej domek a i kupovala potom byt a vše ok, dostala i nějakou půjčku dopředu, myslím, že jsou někde v Kr. Poli, je to o tom na koho kápneš, najít dobrou realitku je fakt těžký

terkaprihodo

Bohužel, nemám zkušenost. Mám ale kamarádku, která před časem prodávala byt na okraji Brna a pokud se nepletu, tak ho nakonec prodala přes tuto realitku – https://www.re­maxdelux.cz/ Prý to celé proběhlo úplně bez problému a hlavně za něj dostala ještě o něco víc, než původně plánovala, takže je s prodejem spokojená. :)

JK93

to boreczech: To přece není jen tak. Nevyznám se v převodu nemovitosti, je tam nějaká daň, hypotéka.. a řešit to s právničkou sólo, na to nemám čas a ani nevím, kolik by mě to ve finále stálo.

Hans51

Já osobně bych určitě dal přednost službám právníka před službami realitní kanceláře, odměnu budou chtít oba, časově to bude podobné.