Máte někdo zkušenost, když kdosi zneužije plně nesvépr.osobu a převede na sebe její majetek za miliony?ceepor­t@email.cz

Odpovědi
anonym

ceeport@email. cz , pí. Kerlová – podvod www. cestafinancemi. cz , 17.11.2010 23:37, Reagovat
Vážení, chceme upozornit na podvod člověka, který se vydává za p. Kerlovou ( ceeport@email. cz) . Paní prodává kontakty na finanční společnosti za cenu 350Kč na dobírku. V obálce vám zašle email nebo tel. kontakt na společnost, kterou si najde na internetu a vydává se za jejich OZ, ale žádným OZ společností není, jen vydělává na lidských problémech ve fin. tísni. Sama se tímto takto obohacuje. Píšeme tuto referenci z vlastní zkušenosti , neboť se na naši společnost mnoho takovýchto lidí obrací. Tímto chceme veřejnosti sdělit že pí. Kerlová není a nikdy nebyla naším OZ. V případě že máte bližší informace a vlastní zkušenost s dotyčnou paní a máte o ni nějaké bližší informace zašlete je na náš email : 22zpravysmsm@sez­nam. cz

http://www.pod­vodnefirmy.cz/(F(QEj­KVK9H5_S3za9LVRDlkq2Ti9v­84zm85vPYaPJMDzKu­iah0181y0p3Uy­uW2vEt9YGq0DW-RjRqwdq_bp1LT­GKbGfzfKjBrHZVH5cnCpXqUX­FrfqrURHlI2ViC­jCt5pC1NLEZAi­EocASB-2bYYt67m8cO_M1)­)/GBT-Group-sro

Zdroj: http://www.inzerce-bazar.cz/index­.php?page=dis­c&disc=113867&dis­ctype=0&tree=14691