Illines

Mate nekdo zkusennosti s barvou na plast?

Uz se mi nelibi bile plastove ramy okolo oken.Myslite ze to jde pretrit?
Doplňuji:
Nebo jinak upravit-tapetou ci podobne.Me napadlo si je jen ozdobit motivem,ale jake lepidlo pouzit?Nemam s plasty zadnou zkusennost.

Nejlepší odpověď
IK

Koupila jsem Balakryl special PLASTY lesk
je tam dokonce obrázek okna, vysoká odolnost proti povětrnosti, …tvrdé PVC
já jsem to chtěla na to PVC, na štěstí jsem natřela jen malý vzorek v koutě bez provozu. Nejdřív to bylo lesklé, rychle se to začalo špinit, špína se na tom přímo chytá, nejde to umýt, nejde to sedřít dolů, staré PVC je vedle toho špička. Mohlo by to možná sloužit na plastové květináče (dokud se nezačnou používat) zcela mě přešly moje estetické chutě něco vylepšovat.

Další odpovědi
anonym

Osobně bych doporučil nechat rámy takové jaké jsou, zde dokonce uvádí, že se plastová okna nesmí přetírat: http://www.sve­token.cz/udrzba-plastovych-oken/

Jinak jedině nalepit fólii, co používají reklamní agentury, ale to bych také nedělal.

Zdroj: http://loskutak­.nova.cz/clanek/hob­by/natery-plastu.html

hanulka11

napadá mne jedině balakryl na plast vodou ředitelný – natírali jsme s ním venku plast ,ale je potřeba jemně obrousit a pak odmastit a teprve použít barvu- , ale na oknech bych měla strach, že to moc nebude dlouho držet …přeci jen povětrnostní vlivy zapracují. Aby pak nebyla okna horší než nyní.

hanulka11

stejné to bude i s tapetou to bych fakt na okna neriskla i když už jsem polepila dost věcí, ale ne venku- to by nedrželo . Jsi zřejmě velmi tvořivá, ale bude asi těžké něco vymyslet

Illines

Treba i motiv namalovat?Dekuji