Máte,někdo z vás,prodloužený víkend?!

Já ne a dokonce jdu pracovat i ve svátek!
P.S. Já si nestěžuji!

Nejlepší odpověď
tom004

První den mého „prodlouženého“ víkendu začal před třemi roky.Zatím je to fajn. 🙂

Další odpovědi
Drap

Jsem na to stejně jako tyx. Taky si nestěžuji, k čemu by to bylo ?

quentos

Nemám, v pondělí v práci fungujeme. Taky si nestěžuju, naopak – jsme u nás placeni podle počtu odučených hodin, takže práci v pondělí uvítám.

jendahun

Ano mám,nucený.Ve čtvrtek jsem dokončil jako živnostník jednu práci a na druhou budu čekat do středy.Hajný i revírník si totiž udělali volno a nemá mi kdo ukázat kde budu dělat.Aspoň jsem přezul auto a druhé pracovní asi zítra.

hanny 2

Prodl.víkend nemám,zítra jdu do práce od rána do večera a ve svátek také,ale jen dopoledne.Také si nestěžuji – když je práce,jsou i penízky!

anonym

No jo,Tome,se máš,ale nezávidím,snad se toho dožiju i já ! 😁

tom004

To nejen Tobě,ale každému moc přeji.A protože nikdo nevíme,naštěstí, jak dlouhý čas nám je „vyměřen“,tak si to patřičně i s manželkou užíváme.Zítra ráno směr Lipno na ryby a hodláme tam vydržet do středy.

anonym

Drape, u nás je šestidenní pracovní týden a práce o svátcích normálka.

hanulka11

ano a já mám také práci každý den – svátek …nesvátek – hlavně že práci máme, že ano co by za to jiní dali

anonym

Hanulko,tak tady se moooc pleteš. Znám lidi,kteří se do práce nehrnou a přitom jim je nabízená a pokud ji přijmou,neuteče zkušební doba a jdou od válu.Jsou lidi,kteří považují práci jako zlo a tak si chodí do práce ledabyle a hlavně ti z mladších.

hanulka11

asi hledají zaměstnání a ne práci, v tom je pro ně rozdíl .....

anonym

Tak v tom máš pravdu!