Avatar uživatele
anonym

Máte,někdo z vás,prodloužený víkend?!

Já ne a dokonce jdu pracovat i ve svátek!
P.S. Já si nestěžuji!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? jendahun, aramah, hanny 2, tom004, Elile před 4344 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

První den mého „prodlouženého“ víkendu začal před třemi roky.Zatím je to fajn. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsem na to stejně jako tyx. Taky si nestěžuji, k čemu by to bylo ?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Nemám, v pondělí v práci fungujeme. Taky si nestěžuju, naopak – jsme u nás placeni podle počtu odučených hodin, takže práci v pondělí uvítám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Ano mám,nucený.Ve čtvrtek jsem dokončil jako živnostník jednu práci a na druhou budu čekat do středy.Hajný i revírník si totiž udělali volno a nemá mi kdo ukázat kde budu dělat.Aspoň jsem přezul auto a druhé pracovní asi zítra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Prodl.víkend nemám,zítra jdu do práce od rána do večera a ve svátek také,ale jen dopoledne.Také si nestěžuji – když je práce,jsou i penízky!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

No jo,Tome,se máš,ale nezávidím,snad se toho dožiju i já ! 😁

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

To nejen Tobě,ale každému moc přeji.A protože nikdo nevíme,naštěstí, jak dlouhý čas nám je „vyměřen“,tak si to patřičně i s manželkou užíváme.Zítra ráno směr Lipno na ryby a hodláme tam vydržet do středy.

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drape, u nás je šestidenní pracovní týden a práce o svátcích normálka.

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ano a já mám také práci každý den – svátek …nesvátek – hlavně že práci máme, že ano co by za to jiní dali

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko,tak tady se moooc pleteš. Znám lidi,kteří se do práce nehrnou a přitom jim je nabízená a pokud ji přijmou,neuteče zkušební doba a jdou od válu.Jsou lidi,kteří považují práci jako zlo a tak si chodí do práce ledabyle a hlavně ti z mladších.

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

asi hledají zaměstnání a ne práci, v tom je pro ně rozdíl .....

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak v tom máš pravdu!

před 4344 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek