Larissa

Máte někdo v bytě běhací pás?

Žiju v panelovém bytě a rozhodují se ó koupi behaciho pasu. Kolem 20 000. Bude rušit sousedy? Máte někdo zkušenosti? Děkuji.

Bohužel žiji ve městě bez kouska přírody nejblíž a navíc ve špatné části, takže chodit ven se mi moc nechce. Prosím, může mi někdo odpovědět k věci – zda má běhací pás a jaké má zkušenosti ohledně rušení sousedů při cvičení na něm – děkuji. Chodila jsem běhat do posilovny, ale ta se příští měsíc zavírá.

Nejlepší odpověď
Alesh

A to tam v okolí nemáte místo, kde by se dalo běhat? Utratíš 20 litrů za krám, co ti bude v bytě zabírat místo a nejspíš budeš štvát i sousedy, místo aby sis šla zaběhat někam na čerstvý vzduch do přírody? Není to zbytečné? Jinak i za tyhle peníze koupíš super krosové kolo, to je dobrý nástroj na sportování. 😉

Další odpovědi
anonym

ano měli jsme v bytě běhací pás … kup pouze takový který se dá složit protože pokud složit nepůjde budeš z něj zoufalá už za půl roku. Jako alternativu doporučuju za tu cenu koupit dvě Kostka koloběžky a jezdit na nich z / do práce / školy … koloběžky mají mnohem lepší dopad na tvarování postavy než běh a jsou mnohem zábavnější.

Danina65

Ano,prostirá se mezi kuchyní a obývákem.