Sabisek

Máte někdo typ na barvu ponožek k svátku?

bráchovi,„uhnili mu smradem“ 😁
Doplňuji:
Re: Michal Kole – nejlepší řešení,aspon už neshnijou:-))

Nejlepší odpověď
Alesh

Ke státnímu? Dej mu sadu trojích: bílé, červené, modré. 🙂

Další odpovědi
kamila44444

tak jakou barvu má rád? Jestli bráchovi, tak buď tm. modrá, šedá, černá, bílá.. Ale spíše bych volila tmavší barvy :)

iwrana

Myslím,že na barvě nezáleží.Ale pokud to má být dárek bráškovi k svátku,tak by byly fajn nějaké s vtipným obrázkem.

Michal Kole

Spíš nějaké s antibakteriální úpravou (tipuji s ionty stříbra), aby nesmrděly

ReHu

Nejhezčí jsou kárované :D.

venkovan

Šel bych do pruhovaných, třeba prstových a pokud možno každou jinou.