Avatar uživatele
marťa382

Máte někdo tip na školní výlet? Musí to být ve Zlínském, Jihomoravském, Olomouckém nebo i Moravskoslez­ském kraji.

Ahoj, už jsem se sice ptala, ale tentokrát přidávám i Moravskoslezský kraj…Pokud jste byli na nějakém hezkém školním výletě, prosím poraďte mi, napadl mě svět miniatur v Ostravě..Byli jste tam někdo? Co na to říkáte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 4409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Otázka na Olomoucký kraj byla položená. Vkládám odkaz experta turistiky:
Ahoj, co se týká turistiky a zajímavých míst, vše je hezky zpracované na této mapě: http://www.tu­ristika.cz… jinak info o celé oblasti a místa, trasy, výlety, fotky nebo ubytování je na odkazu níže

Zdroj: www.turistika­.cz/stredni-morava-hana

Záleži na kolik dní, jakým dopravním prstředkem pojedete. Olomouc, Sv. Kopeček. Na severozápad Litovelsko, hrad Bouzov, jeskyně Mladeč, Javoříčko, Úsov. Nedaleko Náměšť na Hané atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hafanana

Dobry den,

jasny tip je Macocha + Sloupsko-sosuvsky kras. Pripadne skaly u Blanska. Je to hezke, je to vsechno pohromade. Jsou tam jeskyne, kabinkova lanovecka, propast.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jmhad

Těch typů je,ale pokud říkáš |Zlín,tak tam je perfektní ZOO,kde opičky skáčou přes cestu a další.Skoro na celý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Do 50 m bazénu a učitel(ka) TV Vás bude učit plavat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Co se v mládínaučíš, vestáří jako když najdeš. Jihomoravský kraj – kdekoliv exkurze po vinných sklípcích.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek