marťa382

Máte někdo tip na školní výlet? Musí to být ve Zlínském, Jihomoravském, Olomouckém nebo i Moravskoslez­ském kraji.

Ahoj, už jsem se sice ptala, ale tentokrát přidávám i Moravskoslezský kraj…Pokud jste byli na nějakém hezkém školním výletě, prosím poraďte mi, napadl mě svět miniatur v Ostravě..Byli jste tam někdo? Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
annas

Otázka na Olomoucký kraj byla položená. Vkládám odkaz experta turistiky:
Ahoj, co se týká turistiky a zajímavých míst, vše je hezky zpracované na této mapě: http://www.tu­ristika.cz… jinak info o celé oblasti a místa, trasy, výlety, fotky nebo ubytování je na odkazu níže

Zdroj: www.turistika­.cz/stredni-morava-hana

Záleži na kolik dní, jakým dopravním prstředkem pojedete. Olomouc, Sv. Kopeček. Na severozápad Litovelsko, hrad Bouzov, jeskyně Mladeč, Javoříčko, Úsov. Nedaleko Náměšť na Hané atd.

Další odpovědi
Hafanana

Dobry den,

jasny tip je Macocha + Sloupsko-sosuvsky kras. Pripadne skaly u Blanska. Je to hezke, je to vsechno pohromade. Jsou tam jeskyne, kabinkova lanovecka, propast.

jmhad

Těch typů je,ale pokud říkáš |Zlín,tak tam je perfektní ZOO,kde opičky skáčou přes cestu a další.Skoro na celý den.

Michal Kole

Do 50 m bazénu a učitel(ka) TV Vás bude učit plavat.

venkovan

Co se v mládínaučíš, vestáří jako když najdeš. Jihomoravský kraj – kdekoliv exkurze po vinných sklípcích.