Máte někdo tip na dobrou knihu?

Máte někdo tip na knihu, která se vám vryla hluboko do paměti, která vás oslovila? Nebo knihu z období 2. světové války? Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i další odpovědi. Třeba vás některé doporučené knihy osloví.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=obl%C3%ADben%C3%A1+kn­iha&sa=Vyhledat

Další odpovědi
anonym

Příběh opravdového člověka a Lovci mamutů!

BELA81

100 knih které otřásly světem,prodaná tuhle knihu jsem četla už dávno ale na obsah se nedá zapomenout.Nevím z které země pocházel otec asi Irák nebo některá bližší země.Své dvě dcery tam prodal aniž by to předem věděli.Je to pravdivý příběh.Trvalo několik let než matka našla a setkala se se svými dcerami.Naposled jsem četla knihu o Patricku Swayzem a bylo to pro mně hodně překvapivé čtení.Doporučuji-Žil jsem skvělý život.A co je také poutavé je kniha o Marii terezii-jak žila,vládla,mi­lovala-Marie Terezie mezi trůnem a láskou.A taky nezapomenu na knihu o jednom malíři,tito umělci mněli velmi často těžký život-já,Rembrandt.

MadAnnie

Deník Anny Frankové, deník židovské dívky, která se s rodinou skrývala.

Pro mě jedna z nejlepších knížek. Krásně se čte. Nevím jestli došlo k dotiskům, ale dříve nešla sehnat, ale v knihovně ji určitě budou mít.

Mimochodem tato knížka je zfilmovaná v několika verzích.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/An­na_Frankov%C3%A1