Lena92

Máte někdo tento korektor?

Ahoj,
Po dlouhém vybírání jsem se rozhodla pro tento korektor, akorát mě u něj zajímají dvě věci, které nemůžu dohledat.
Nevíte někdo jak zjistím jestli je testovaný na zvířatech?

https://www.vyberte-zbozi.cz/produk­t/clinique-anti-blemish-solutions-concealer-kryci-korektor-na-nedokonalosti-pleti-10-ml-odstin-01-100203/
A druhá věc, pokud ho některá vlastníte, zakryje i menší kruhy pod očima?
Děkujuu.

Odpovědi
marci1

Firma Clinigue své výrobky údajně netestuje na zvířatech.
https://testo­vaninazviratech­.estranky.cz/clan­ky/abecedni-seznam-vyrobku-netestovanych-na-zviratech---kupujte.html

elkon

A proč záleží na tom, jak byl testován. Pro účel použití je to jedno.

nyjono

Teoreticky by zakrýt měl,ale na netu se těžko odhadne barva. Měla by korespondovat s pletí.

Dochy

To mi připomnělo jednu kauzičku nějaké menší farmy, která se specializovala na sýry, ale po změně legislativy najednou nesplňovala hygienické předpisy (něco ve smyslu na každý krok jinou, vykachličkovanou místnost apod…). Pokud se pamatuju vyvěsili na prodejně cedule:
„Jen pro zvířata“
„Testováno na lidech“
😉