Leotom

Máte někdo skušenosti z mobilem Nokia500 ?

Odpovědi
Bedy

V kategorii levnějších dotykáčů je to určitě dobrá volba – má nový Symbian Belle, který není hrozný jako ty starší verze Symbianu – neseká se, není pomalý.

Tenhle mobil má i kapacitní displej oproti řadě mobilů v této kategorii do 3000 Kč , takže na něj není nutné tlačit, mobil se tedy ovládá pohodlněji.
Velkou výhodou je i plnohodnotná offline Nokia GPS hlasová navigace – nemusíte být připojen k internetu – pokud jezdíte, tak to určitě oceníte.

Nokii 500 jsem asi před půlrokem doporučoval své kamarádce, je s ním spokojená. Mohu doporučit.