Máte někdo rozšířený jmenný kalendář na rok 2016?

Pokud ano,tak jak jste zareagovali na ty jména,co byly do kalendáře přidány?
Líbily se vám?
Mě teda vůbec.
Díky za odpovědi.
http://www.kalendar-online.cz/jmena-a-svatky/kalendar-jmen

Nejlepší odpověď
annas

Jména nejsou v běžném kalendáří uvedena. V odkazu je verze, v níž jsou všechna jména, která se kdysi v kalendáři uváděla, dnes je jejich držitelů málo, takže byla nahrazená.

Každé jméno má něco do sebe, svědčí o tradici, době, kdy vzniklo.

Mám jen kalendář se současnými jmény.

Další odpovědi
Šidlo

hm, ten kalendár je perfektný…dokonale vyvážená zmes starého, nového, cudzokrajného (hoci niekedy hnusne nasilu počešteného) aj tradičného

v mene (haha…irónia) všetkých s ,,nenormálnymi" menami vás zdravím a želám vám príjemný záchvat xenofóbie…ked si ho tak očividne užívate a chcete sa s ním podeliť s ostatnými

anonym

Sakriš, a kde máš ty jména, on tam bylo přidáno i Tvé?

briketka10

Kalendář nemám a některá jména se mi opravdu
nelíbí bléé :((

Navíc mě štve, že bylo přesunuto datumově jméno
sestry a nikdo si toho nevšiml ani ona a jmeniny jsme
slavily ve stejný den, jako vždy.
Asi po týdnu jsem jí řekla, že měla svátek jindy a mávla
nad tím rukou :))

ivzez

Kalendář z odkazu je zajímavý, oceňuji uvedení
starších (méně často používaných) jmen.

Pokouším se najít jména, která by do kalendáře měla
být zařazena od příštího roku, ale nenacházím …

Vyjíždějí mi odkazy z let 2009, 2010, ► buď se neumím
správně zeptat, nebo Google ví lépe než já, co hledám (–:

anonym

Jugare, zapomněl jsem Ti napsat, diskutuji na vícero servrech a všude chválím komunisty.Ještě se mně nestalo, aby si na mně někdo adminovi stěžoval a oni mně zabanovali.
První slova, které píšu jsou ZLATÍ KOMUNISTI a pak se rozepisuji dále. Pouze krysa jako ty se ohradila, jiní ne.

anonym

Barboši ,moje jméno je určitě lepší než Pavel.

annas

Ad Jugárku,

tedy tentokrát ses v otázce předvedl. Tolik hrubek jsem neviděla u dospělého člověka už móóóc dlouho. 🙂

Moje překlepy jsou proti tomu kapka ve vodě, zatím co ty tvoje hrubky obrovská bouře … ☹

Jde přece o porušení kodexu, u tebe nevadí, když se jindy staráš o čistotu Odpovědí…?

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Ad Jugar,

jejda, ty jsi zase ohromně zdvořilý!!!
I když nejsme kamarádi a můj nick je annas, děkuji za příjemné nastartování do nového dne.

Nevyoperovali ti snad mozek, že zapomínáš, kdo zveřejňuje soukromé informace? Jsi přece můj velký vzor. 🙂

Hihihi – o voze i o koze

anonym

…né, já myslel Jugar.

anonym

Barbakane děkuji za odpověď adminovi (nevím jak se s tebou jinak spojit), ale pokud Jugar bude zde (a já se bojím aby mně opět nenahlásil za odpověď odporující kodexu, i když tam jsem si NIKDE NEPŘEČETL, ŽE NEMOHU CHVÁLIT KOMUNISTY, TAM TO NIKDE NAPSÁNO NENÍ!!!!, to jen Jugar neunese pravdu) tak tady končím.
A Jugare, kryso zdejší, nyní mně nech zabanovat mně už tím nerozhodíš, protože dokud TYYY tady budeš krysovat, tak já už sem nepáchnu.

anonym

… !!!