Kosik11

Máte někdo reálné zkušenosti s Ammado půjčkou?

Ze Slovenska přišla nová půjčka s názvem Ammado https://www.am­mado.sk . Chci se zeptat, jestli s ní má někdo reálné zkušenosti. Na internetu je strašně moc fejk webů, které zneužívají jejich název, ale já myslím https://www.am­madopujcky.cz Děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli to je reklama, tak to tady nemá co dělat.
Každý člověk s alespoň základní finanční gramotností ví, že věřitel si musí ze zákona zjistit solventnost dlužníka. Pokud někdo nabízí půjčky s tím, že si neověřuje ani základní rejstříky, jedná nezákonně a dál už nemá žádný smysl o takové nabídce uvažovat. Je zcela pochopitelné, že taková půjčka bude vyvážená extrémními pokutami nebo vysokými úroky.
Normálně hospodařící člověk žádné půjčky, s výjimkou hypotéky, nepotřebuje.

Další odpovědi
MacinaN

Zdravím, od těchto neznámých firem je podle mě lepší se držet dál. Jestli si chceš půjčit výhodně, tak radši prvně mrkni na nějaký srovnávač a přečti si nějaké recenze žadatelů, ať někomu nenaletíš. Nedávno jsem taky potřebovala půjčku a vybrala jsem tady – https://www.fe­rovepujcky.cz/ho­tovostni-pujcky – tak můžeš když tak zkusit 🙂

nyjono

Jsem zastáncem ověřených zdrojů půjček.

Co mám informace, tak dobré zkušenosti jsou se Zonky.

Lili7887

S tými registrami nesúhlasím. Zákon predsa nemôže nútiť nikoho aby sa stál členom registra, ktorý vedie súkromná firma ako napríklad SOLUS, NRKI a iné. Ročné poplatky sa pohybujú vo vysokých sumách. Zákon síce prinútil nebankové spoločnosti overovať si bonitu klienta ale okrem registrov existujú aj iné formy. Nikto nevie ako Ammado alebo iná spoločnosť overuje platobnú disciplínu klientov. Verte mi však, že to určite robia. Ja som si vzala pôžičku ale na Slovensku keďže som Slovenka. Nemyslím si, že táto spoločnosť patrí k tým, ktoré by sa mali hádzať do jedného vreca. Nesúhlasím ani s tým, že hypotéka by mala byť jedinou pôžičkou v živote človeka. Nieje podľa vás nerozumné zadĺžiť sa na 30 rokov keď nepoznáte vlastnú budúcnosť?