BANAN93

Máte někdo rád humor z červeného trpaslíka a futuramy

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
badisko

ANO

oboji je bomba .....!!!

Další odpovědi
Damiana

ANO

Doplňuji:
Můj favorit je hlavně Bender.

briketka10

ANO

ano, ale nemám na sledování čas
na Trpaslíka jsem koukala dřív, ale
ani nevím, jestli jsou natočený nový
řady, Futuramu moc nesleduju raději
mám Southpark, pak se mi líbil seriál
Lexx, ale ten dávali už hodně dávno
v TV :)
Doplňuji:
http://www.rut­gerhauer.org/plot­s/lexxx.php
Lexx byl podobný Trpaslíkovi :))

anonym

ANO

Doplňuji:
Ovšem viděla jsem pouze Červeného trpaslíka – jeden z mých mála oblíbených situačních komedií.

Alesh

ANO

alenad

ANO

Matthew

ANO

já miluji seriály většinou v originále, ale občas to nejde jinak. Jako například zde, červený trpaslík je nejlepší v češtině ! Za to na futuramu bych se nikdy v češtině dívat nechtěl, protože bender má ten nejlepší hlas v AJ. Takže mě se libí oba seriály ;)

manon

ANO

Červený trpaslík bavil, když jsem sledovala, futuramu zatím nesleduji, oblíbený seriál mám teď Teorie velkého třesku :)

Babe

Neznám

Futurama se mi líbí, ale červený trpaslík vůbec ne.

Bubba J.

ANO