Keyna

Máte někdo poukázky Endered Multi?

Firma u které pracuju ma benefity Endered. Karta nebo poukázky. Chtěla jsem využít těchto prostředků na zaplacení pobytu. Jenže v hotelu v lokalitě do které chci který je v seznamu Enderet mi napsali že Endeted karty neberou jelikož jim na to nefunguje terminál, jedině teda poukázkama. A že pobyt chtějí zaplatit dopředu. Jenže jak to mám sakra udělat poukázkama? To jim je mám poslat poštou? Dojít tam nemůžu a zaplatit osobně.

Odpovědi
elkon

Poslat je ověřeným dopisem.

Funna

nějak nechápu tvůj dotaz…
a jak bys zaplatila předem pobyt kartou Edenred, kterou musíš „pípnout“ až v hotelu???…

máš tedy 2 možnosti…
buď to zaplatíš klasicky penězi a „prachy“ z Edenred si schováš na něco jiného…
nebo si najdeš jinou provozovnu, kde se neplatí předem…