Máte někdo ponětí, jak se tam aktivisté dostali?

To tam nefunguje ochranka?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/381110-na-prazskem-hrade-vlaly-obri-rude-trenky-povesili-je-tam-recesiste.html
To asi potrestají aktivisty ze Ztohoven,než ochranku na hradě.
Krásná česká záležitost.

Nejlepší odpověď
redy

Neberu to jako recesi, je to ostuda. Jak se tam dostal ten hňup?
Maj tam pěknej bordel, když si tam vyleze kde-kdo.:-(((

Další odpovědi
lexx

dyť je to napsáno – v přestrojení za kominíky, jinak pěkná vizitka bdělosti a profesionality ostrahy Hradu, za to by měl zcela neschopný velitel ochranky letět na dlažbu na hodinu, no možná se tak stane…dneska rudý trencle a zítra ? protitanková bazooka například

anonym

Třeba je tam pustili shválně, aby se jim lidi nesmáli, že si kominíky pletou s migranty, jako ta slečna 😁

https://echo2­4.cz/a/wbXXu/­chodi-tu-snedy-uprchlik-s-puskou-policie-nasla-kominika

ivzez

Ochranka dost dobře nemůže prověřovat každého zaměstnance či řemeslníka, který tam jde za prací. „Aktivisté“ navíc s největší pravděpodobností měli v pořádku doklady včetně nějakého „pracovního příkazu“, takže by je ochranka asi stejně pustila…

°°°°°
To neznamená, že bych s takovou „recesí“ souhlasila.…

zjentek

jen díky typicky československé pracovní morálce a profesionalitě napříč obory ..stejný lidi, kteří 40let v „povinné“ práci dělali „meleme meleme“, teď přede mnou asi těžko zachráněj prezidenta, pokud se teda už jednou rozhodnu provětrat mu sako airsoftovejma kuličkama
..je fakt, že kdyby nynější „osádka hradu“ (včetně jejich mluvčího) nehanobila tento prostor českých králů, československých a českých prezidentů svou přítomností, nikdo by nejspíš na ten komín nelezl

anonym

pro zjentek
A proč nehanobili Klause když kradl pero?Je vidět, že prezident zloděj jim nevadí.Akorát bl…ec hanobí svého soupeře a nechce přiznat, že i jeho favorit má většī chyby.
A myslím si, že Klaus zloděj nás vīce ve světě zhanobil než opilý a vulgární Zeman.Ten to prováděl na domácí půdě, Klaus na mezinárodní ūrovni.

Muffz

Z pohledu byvaleho pracovnika ostrahy, je to celkem tezke rozpoznat, kdo je zamestnanec, kdo je externi pracovnik, kdo je z kdejakych firem. Sice lidi maji prukaz, ale zfalsovat ho neni tezke a pracovnik ostrahy nema zadnou sanci zjistit, jestli je prukaz pravy, nebo nikoliv. Samozrejme hrad by mel byt strazen vic nez firma s mesicnim obratem v radech stovek tisic, jen chci osvetlit neznalym, ze ti straznici nemaji vesteckou kouli, aby vedeli, kdo je kominik a kdo jde povesit trenky na stozar.

anonym

ivzez
ne, že nemůže,ale musí, jinak to dopadne tak, jak dopadlo teď, JE TO JEJICH PRÁCE, to zas budou padat hlavy, já s tím souhlasím, aspoň je vidět, že tam nehlídaj, ale chrápou a to je nezodpovědné

ivzez

Mínila jsem to tak, jak to (lépe než já) rozvedl Muffz.

anonym

Ok, to ano ale já bych řekla, že na takové místo by se měli hlásit předem, dohodnout kdy, v kolik, kdo přijede na to a na to, to není možný aby tam takhle vlezl každý, kdo chce, je to divný.

ivzez

S tím samozřejmě souhlasím, takový by měl běžný postup. A ti, kteří hlídají na místě by měli před nástupem od nadřízených dostat seznam osob, které by měly přijíte nebo přijet.

Jenže pokud takový postup zaveden nemají, těžko to podle mne vyčítat těm, kdo ten den hlídali…