Mortysha

Máte někdo paint zoom? A funguje Vám tak jako v Tv?

Doplňuji:
Paint zoom je taková ta věcička která poslouží místo válečku, či štětky na malování :)

Odpovědi
barnajka

Paint zoom nemám, ale z vlastní zkušenosti vám můžu říct a potvrdit, že NIC nefunguje tak, jako všem těm úúúúžasně šikovným a sympatickým lidičkám v TV. 🙂
A nebude to tak fungovat tím spíš, pokud Paint zoom je další „to musíš mít“ výrobek, co se nabízí v teleshopingu.
Leda že by na něj dělal reklamu konkrétně pan Horst Fuchs (takový ten milý strejda v brejličkách, s pleškou a náušnicí v uchu). Toooo je pak jiná – to je potom možné ale úúúúplně všechno… Třeba i párátkem omotaným kousíčkem vaty vymalovat celý pokoj jedním tahem. A aniž by barva cákala všude okolo, samozřejmě…

Ne, vážně – jestli tady sondujete, jaké mají lidi zkušenosti, protože sám ZVAŽUJETE koupi, vsaďte radši rovnou na starou dobrou klasiku – váleček a obyčejná štětka možná zavání předpotopností, ale nezklamou nikdy. Paint zoom je buď vyloženě (sprominutím) krám, co se vám rozbije dřív, než ho vůbec stačíte použít..a nebo po dni lopotné práce zjistíte, že vám v konečném efektu vlastně prokázal službu stejnou jako ta prachobyčejná štětka. Ovšem za několikanásobně vyšší peníz :)

tuCZek

Mně by zajímalo zda se dá použít i na syntetické barvy a laky. Pokud chci lesklý povrch bez viditelných tahů je lepší stříkací pistole,ale kompresor stojí min.3500Kč