Bublinnka

Máte někdo notebook zn. Lenovo? Problém s režimem spánku…

Při každém zavření víka, nebo přímo přes start=režim spánku se mi noťas normálně „uspí“ ale tak za 10 minut se sám od sebe zapne.
Nevíte proč?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Taky se mi to několikrát přihodilo. Přišel jsem na to, že se tak děje v případě používání bezdrátové myši v kombinaci s externí numerickou klávesnicí v některých jejich vzájemných kombinací. To chce odzkoušet a prostě hledat.
Taky to mohou způsobit některé programy, které svými automatickými aktualizacemi umějí spící počítač probudit, ale zpátky už ho neuspí.