Elssir

Máte někdo nějaký program ze série Autodesk Maya?

Pokud jo, tak jak se dá nejlépe sehnat a kde se k němu dá sehnat čeština?

Odpovědi
anonym

Kde Mayu koupit zjistíš zde: http://www.au­todesk.cz/adsk/ser­vlet/pc/index?si­teID=551663&id­=17369856 a s češtinou nepočítej. Jediný počeštený takto rozsáhlý program je Max ve verzi 3. Pracoval jsem v Maxu a Mayu jsem jen chvíli zkoušel. Každopádně si připrav pěknou sumu za licenci, tedy pokud ji nechceš mít na černo (pro tyto účely slouží weby CGPersia apod.)