LuciLáska

Máte někdo nějaký nápad na referát z občanky? Aby to bylo pro ostatní zajímavé, něco originálního…

Nejlepší odpověď
anonym

Proč mladí lidé nemají přílišný zájem jít do politiky.

Další odpovědi
Kelt

Dnes by měla být možnost diskuze, polemizování a každý by měl mít svůj názor a dokázat ho obhájit. Témata mohou být – Jak bych změnil školství, Co bych udělal pro zviditelnění ČR ve světě nebo v Evropě. Kdybych se dostal do politiky, o co bych se snažil? Je studium cizích jazyků důležité?

halfksv en

No jak chceš já bych dala roušky

nyjono

pokud tě neosloví něco z toho, co napsal Kelt, podívej se na úvodní stránku Seznamu nebo na Centrum a zkus si vybrat z úvodních článků.