bolak

Máte někdo nějaké zkušenosti s nákupem potravin Tesco až do domu?

Odpovědi
anonym

Pokaždé, když jedu z Tesca, tak nákup vezu domů.

Drap

Dcera si nechává takto vozit a je nadmíru spokojená.

bolak

Drap: a stojí něco doprava? já jsem se díval na jejich stránky, a tam měli asi deset různých cen, ale na jednom webu psali že vozí zdarma, a na jiným zas že vozí zdarma od určité částky, tak která varianta platí? můžeš se zeptat potomka? dík

bolak

barbakan: to jo, to věřím :) ale oni prý nabízí nějakou možnost, že si to objednáš po internetu, oni ti to lopatou naberou z regálů, a pak ti to odnesou domů, tak to myslím

anonym

Já vím, dělal jsem si srandu. Ten nákup zdarma je při první objednávce nad 499 korunek ceny nákupu.

bolak

a já jsem na to reagoval jako kdybys to myslel vážně, abych to vyšperkoval

a dá se platit i gastropassem a jinýma žrádlostravenkama?