poggo

Máte někdo nějaké zkušenosti s interaktivními tabulemi?

Ahoj,

zaujala mě interaktivní tabule eBeam Projection na http://www.cpsys­.cz/interaktiv­ni-tabule/a-2092/ . Chtěl bych jí pořídit do firmy na školení a prezentace.

Případně víte o nějaké jiné alternativě v podobné cenové relaci?

Odpovědi
Lorrien

No, nevím, jestli to není trošku z cesty, ale my používáme interaktivní tabule ve škole… :) Jsou to šikovné věcičky, ale všechny, které k tomu pustíte musíte proškolit, neboť s tím jsou pořád nějaké problémy, ale to nebude tabulemi, nýbrž neschopností uči… ehem :) Jo a nedá se na ně psát, pořád to někam ujíždí, nebo to píše někam, kde jste se toho vůbec nedotkl… :D Ale je s tím sranda, dobrá investice :D

astroamateur

O cenách interakrtivních tabulí moc nevím ale doporučuji smart boardy,které školy (aspoň má škola :D) hojně využívají.