VampGirl

Máte někdo nějaké zkušennosti se želvami?

Máte někdo nějaké zkušennosti se želvami? Ráda bych si želvu pořídila a docela by mě zajímalo, jestli stačí mít jednu nebo jestli je vhodnější chovat želvy v páru. Děkuju za rady.

Nejlepší odpověď
atriplex

Pokud nechceš želvy množit, postačí jedna. Jednotlivé nároky želv se liší podle druhu, takže zobecňovat nelze. Doporučuji nastudovat níže přiložené stránky, které jsou v tomto oboru asi nejlepší.

Zdroj: http://www.eu­zelva.cz/

Další odpovědi
ten který je

Já si myslím že je to úplně jedno,ale moje sestra má dvě suchozemské želvy které musela oddělit.Samec začal být agresivní.Pro začátečníka bych raději doporučil chov jedné želvy a sehnat si předem dostatek odborných informací.