Barbora9

Máte někdo na zahradě závlažovací systém?

přemýšlíme, že bychom si to nechali udělat, máme celkem velkou zahradu a času čím dál méně ☹ má to nějaké nevýhody?

Odpovědi
Pájo

Pokud jsou na to volné finance, nějaký prostor na zásobník vody a čerpadlo/čerpadla, myslím, že to má jen samá pozitiva… ;)

Lamalam

Ano máme. Nevýhody jsou nutné počáteční investice. Potom už to má pouze výhody.

marcoo

Ano, máme, dělal nám Baobab, koukni kdyžtak na webovky (baobab.cz) a jsme spokojeni. Těžká představa, že bychom zavlažovák neměli. Za mě samé plusy.