roxy52

Máte někdo internet od T-Mobile ?

Potřebuji mobilní net a T-Mob.mě ho nabízejí za asi 250 Kč.Zajímalo by mě,jak fachčí.

Nejlepší odpověď
tom004

Léta máme telefony na smlouvu od T.Já k tomu měl i mobilní net.Telefony máme pořád,pevný i mobilní net mám rok od O2.S mobilním se připojím se i tam,kde T „nestíhal“.Za pevný platím 400,za mobilní 200 měsíčně.Pohoda jak s telefony,tak s obojím netem.

Další odpovědi
Děda Louda

Mám ADSL od T-mobile za 399,– a v telefonu za 139,– Kč. ADSL v pohodě, ten telefon je jenom nouzovka. Doma jedu na Wi-Fi v rámci paušálu bez problému.

jmhad

Ono je to jak a kde a jaké mám nároky,resp.k čemu I chci používat.Kolega si to nechal zavést v hospodě u Šumperku ,tedy v kopcích a nadává.Signál se ztrácí, přenos je pomalý,často se musí opakovaně připojovat či je několik dnů bez signálu,prostě čeká,až vyprší smlouva. A já to měl od T několik let,když jsem se toulal za zaměstnáním.Tehdy za 850,–. Na rovině a poblíž vysílače v celku dobrý,v kopcích už horší a někdy záleželo i na umístění v budově.Zázraky od toho nečekejte,kaž­dopádně to není rychlost přenosu kabelem.Poštu si stáhnete,na web se podíváte,ale s filmem to už bude horší.A pořád platí-nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci.