Avatar uživatele
roxy52

Máte někdo internet od T-Mobile ?

Potřebuji mobilní net a T-Mob.mě ho nabízejí za asi 250 Kč.Zajímalo by mě,jak fachčí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? tom004 před 4503 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Léta máme telefony na smlouvu od T.Já k tomu měl i mobilní net.Telefony máme pořád,pevný i mobilní net mám rok od O2.S mobilním se připojím se i tam,kde T „nestíhal“.Za pevný platím 400,za mobilní 200 měsíčně.Pohoda jak s telefony,tak s obojím netem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Mám ADSL od T-mobile za 399,– a v telefonu za 139,– Kč. ADSL v pohodě, ten telefon je jenom nouzovka. Doma jedu na Wi-Fi v rámci paušálu bez problému.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jmhad

Ono je to jak a kde a jaké mám nároky,resp.k čemu I chci používat.Kolega si to nechal zavést v hospodě u Šumperku ,tedy v kopcích a nadává.Signál se ztrácí, přenos je pomalý,často se musí opakovaně připojovat či je několik dnů bez signálu,prostě čeká,až vyprší smlouva. A já to měl od T několik let,když jsem se toulal za zaměstnáním.Tehdy za 850,–. Na rovině a poblíž vysílače v celku dobrý,v kopcích už horší a někdy záleželo i na umístění v budově.Zázraky od toho nečekejte,kaž­dopádně to není rychlost přenosu kabelem.Poštu si stáhnete,na web se podíváte,ale s filmem to už bude horší.A pořád platí-nejsem tak bohatý,abych si mohl kupovat levné věci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek