Sabisek

Máte někdo fotku s jakoukoliv osobností ? 🙂

Můžete se pochlubit 🙂
Doplňuji:
Já mám s Vantuchou a Nedvědem 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Chlubením bych to nenazval, ale pyšný na to jsem. Mám z dětství fotku kdy mně nebožtík režisér Zdeněk Podskalský nosí na ramenou.

Další odpovědi
anonym

Ještě nemám,ale budu mít,jen co přijedu do Prahy a odchytím ho!

quentos

Martinu McBride – i s věnováním a autogramem, býval jsem členem jejího nashvillského fanklubu ;{)>

manon

Mám a ne jednu :) Třeba s tímhle: http://vlastenecka-pamatna-mista.bloger.cz/Ku­riozity-a-zajimavosti/Socha-Napoleon-Bratislava

Matthew

Já mám fotku s panem Rosenbergem :D Ale jestli je pro někoho osobnost nevím a zdali se tím chlubit, to asi neeee :D A ještě mám s panem Václavem Klausem, ale taky nejde asi o moc stát :)

led

ad manon,
tá fotka z Bratislavy
je to nie Napoleon, ako píše bloger, ale „Napoleonov vojak“ symbol z bojov o Bratislavu.
Ak sa človek zadíva na pozíciu a pohľad vojaka: stojí pred Francúzskym zastupiteľstvom na aj vtedajšom Hlavnom námestí, miesto toho aby sledoval delostreleckú guľu vystrelenú z francúzskeho dela (a zaborenú v stene radničnej veže) vľavo od neho, ležérne sleduje prechádzajúce sa mladuchy a mlsne zalizuje pri pohľade na neďalekú Mayerovú kaviareň.

manon

led: No teď jsi mne zklamala :) A já myslela Napoleon :(
Samozřejmě si dělám legraci, dík za zajímavé informace, příště si ho, filutu, prohlídnu lépe :) Teď se jdu podívat, jestli na těch mých dalších fotkách nejsou taky jen náhražky slavných :)

led

Treba prísť do Bratislavy, keď Napoleonová armáda dobýva Bratislavu.
Schádzajú sa na petržalskej strane medzi Starým a Novým mostom v dobových uniformách aj s výzbrojou (je tam i veľa Čechov (žeby bojovali vo francúzskych farbách?)…väčšinou tam strávia 2–3 dni.

led

barbakan, veľa šťastia pri love
http://nd01.jxs­.cz/385/065/bca6e8a­ac0_25581065_o2­.jpg

z veľkého snáru:
lov – Niečo získaš.
lov, hon, poľovačka

  • byť lovený – Dávajte si pozor na ľudí, ktorí sa chcú dostať do vašej blízkosti.
  • byť pozvaný na lov – Budete mať šťastie v lotérii.
  • lovecká kapsa – Svoj majetok si chránite zubami nechtami.
  • mať lovecký nôž – Pozor na pýchu a vychvaľovanie.
  • počuť trúbenie na lesný roh – Prinesie vám zábavu a veselé chvíle.
  • netrafiť pri love – Neuspejete so svojimi plánmi.
  • vidieť – Vaši súperi vám sťažujú život.
  • vidieť lovecké psy – Ľudia vo vašom okolí vám klamú.
  • vrátiť sa bez úlovku – Pozor na sklamanie.
  • vrátiť sa domov s úlovkom – Niekto k vám bude škodoradostný.

Sůwa

Barbakane, hlásím se jako nadháněč 🙂

manon

barbakane, ten palec máš za to, žes mne rozesmál :D

anonym

B., poslete nam pak 2 fotky .. jednu : pred … a druhou : pote !