Wang

Máte někdo e-shop, vyrábíte nějaký vlastní produkt nebo poskytujete nějakou službu…?

Prostě podnikáte na internetu? Napište v čem. Jak Vám to jde? Co je podle Vás nejdůležitějšího pro to, aby člověk uspěl? Dík.

Nejlepší odpověď
honza19hk

jelikož se už dlouho zabývám trháním pařezů tak jsem začal vytvářet webové stránky o všem co se týká trhání pařezů nebo jejich likvidace.Návo­dy,rady,postu­py,metody,forům,fot­ky,technika,ce­níky,nabídky atd…Samozřejmě nabízím i svoje služby.
jenže do teď jsem ty stránky ještě nespustil,tak aby byly podle mých předtsav-nemám na ně moc času.

Další odpovědi
terry

Nejdůležitější je vytrvalost. A taky myslet.