ReHu

Máte někdo doma Fatboy? Či byste ho chtěli?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě bych to chtěl, ale nevím co to je :D:D
Doplňuji:
už vím co to je, děkuji za radu.
Tu holku k tomu dostanu taky?
Jo tak to jo.
http://www.fatboy-shop.cz/Fotogra­fie/Zbozi/Ori­ginal/janet_flap_M_b­lk.jpg

Další odpovědi
stana73

Já ho chci!!! Je moderní a jde ho upravit do pohodlna

panenka

Nemám ho Rehu a ani ho nepotřebuji

iceT

Napřed jsem musela zjistit co to je.Ted už to vím,a zjistila jsem,že to znám a moc bych ho chtěla k televizi.

Jahoda

Jo, dobrý, hodilo by se :)) Ale koupi zatím neplánuji… :)

BENYTA

Nemám ráda tlusté lidi, natož tlusté chlapce,tak bych ho určitě nechtěla, a když jsem se podívala na Mirkův odkaz…a konečně zjistila, že to není žádný tlusťoch ale sedák, či spíš lehák,tak mohu odpovědět – nemohu ho mít, nevešla bych se do něj s pejskama, a samotný by mě to v něm nebavilo..

WaM77

Máme ho už dva roky, je fajn a docela hodně se používal. Jen už po roku používaní „ubyla“ 1/4 náplně a teď je jí méně cca o 1/3 ☹
Budu muset asi dokoupit.

Zdroj: http://fatboy­.cz/produkt/na­pln#10