dgfdgf

Máte někdo doma Cardboard Cutouts? Jak to napsat česky? Neni to ten reklamní poutač v kinech?

Mě zajímá jestli musej stát v prostoru, nebo jestli je můžu nalepit na zed. Nepřekážela by ta zadní opěra?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou to postavy, které jsou vyřezané z kartonu. Všimla jsem si jich v bance, v některém obchodě. Slouží k reklamě, upoutají, protože jsou v životní velikosti .

Mají opěru, takže při přilepení na ze%d byste jim musel zejmě odříznout.

http://www.proh­m.cz/kartonove-postavy.php