rosinka

Máte někdo dobré zkušenosti s léčivými přípravky Borise Tichanovského?

Nejlepší odpověď
beluška

Ahoj, určitě dobré. I jeho kurzy cvičení a semináře jsou hodně navštěvované.Ně­kolikrát jsem byla na týdenním pobytu, bezvadná atmosféra, lidi a vůbec indiv. přístup Borise. Léčivé přípravky používám hlavně preventivně.

Další odpovědi
abab

Můj otec bral Epam 23 na rekonvalescenci po nemoci a velmi si ho chválil.