Spartaboy

Máte někdo dlouhé chlupy na nártu? Pokud ano, berete nějaké léky, které to mohou způsobovat, jako je třeba Depakine?

Máte někdo dlouhé chlupy na nártu? A berete nějaké léky které to mohou způsobovat jako třeba depakine?

Odpovědi
elkon

Dlouhé chlupy na nártu nijak nevadí, skryje to ponožka. Nebo je můžeš sestřihnout.

mosoj

Když se může žena holit v rozkroku a nebojí se, že si ho ušmikne, proč by jsi se ty nemohl holit na nártu,