Darcy

Máte někdo auto zn. Cupra? – jaké máte postrehy, zkušenosti?, případně co si o té značce a modelech myslíte?

jasně je to pořád SEAT.. ale zajímavější dizajn.

Odpovědi
elkon

Svezl jsem se vozem Cupra Formentor. Super jízda. A nepíšeme dizajn (jako vidlák), ale design (když už to chceš použít).

aevul

Říkal jsem si, že je mi to povědomé. Před časem jsem na ně koukal, ale i když se mi líbila Ateca (vč. leckterých paramatrů), zdálo se mi to dost předražené. V té době jsem ale dostal firemní auto a přestal to řešit, takže s osobní zkušeností nemůžu sloužit.

Darcy

dík za info, já píšu tak, jak nejlíp bez CZ vzdělání umím – když si nejsem jistá použiji slovenčinu, tam se amerikánčina neujala, tam se nepíše „manager“ ale manažér…, ne display ale displej a mě se to líbí.
Zaujala mě Cupra Leon, verze Sportstourer, na Formentora jsem jen koukala s otevřenou pusou. Videla jsem ho v nepopsatelné barve, jako chameleon měnící barvy, správně nasvícené 😵 chtěla bych vidět jak to budou zapisovat do techničáku 😂😁
Jsem zvědavá jakové budou reakce trhu, jestli je to jen kus přenádherného plechu, nebo opravdu z nej bude kvalitní tahač na trhu.