BEAES

Máte někdo auto Smart?

Doporučili by jste ho koupit, je poruchový, nebo je to super autíčko, jak se někde píše. Nevím čemu věřit. V autobazaru ho vychvalovali do nebe…

Nejlepší odpověď
Cullinda

Auta bez čumáku mě trochu děsí i když jsem viděla video z crash testu smart versus sportovni mercedes a dopadl celkem ok – odskočil jako bonbonek.. Jistým měřítkem úspěšnosti vozu je jeho četnost na silnicích..
Smarta u nás moc vidět není, pokud chcete malé a relativně levné auto jsou jistě lepší možnosti.

Další odpovědi
pondělí

pozor bu´dto AUTO ,
nebo SMART.
obé nejde

anonym

v autobazaru kazde auto vycvali az do nebes,neverim malym autum,ale urcite bude mit maluo spotrebu,poruchovy taky moc nebude,je v nem tak malo,ze neni co se kazit,ovsem bezpecnost asi necekejte,je to takzvane papirove auto