gecco

Máte někdo aktuální info z koupadel – štěrkovna Sadská, koupaliště Mšeno?

Případně z jiného v rozumně dojezdové vzdálenosti od Prahy?
😉
Kamarád z Moravy má nějaké ´řízení´ o tomto víkendu v Praze a při předpovědi počasí zajásal (je to koupadlovej ´fanatik´)… Já ne, ani náhodou – takže mu přímo nemůžu poradit…
___
Zajímá jej

  • teplota vody (cca – teplá/studená)
  • čistota vody
  • doplňkové služby (občerstvení, atrakce – lodičky, rybolov, nuda… – nejede sám)

___
Děkuju – předem…
😉

Nejlepší odpověď
Lamalam

V sobotu jsem byla na Barabě v Cítově (kousek od Mělníka, 50.3698031N, 14.4420667E). Voda čistá, ale na mě dost studená. Občerstvení – ano, rybolov – ano, nuda – ano.

gecco

Díky za info – tak nakonec byli v Konětopech – spokojenost veliká…
😉