MobilManiak

Máte nějaký vzor?

Výběr vzoru nemusí být racionální a pro každou oblast (práce, běžný život,…) můžete mít jiný vzor. Já třeba mám jako vzor Leonarda da Vinciho, v oblasti inteligence.

Nejlepší odpověď
zjentek

V přírodě, ve všech oblastech.

Další odpovědi
briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-pro-svuj-zivot-nejaky-vzor-treba-rodice-starsiho-sourozence-souseda-nebo-treba-spolupracovníka

Ano. Měla jsem mou babičku, dala mi do života
hodně užitečných rad, poté mého tatínka. Ten
uměl výborně vařit a nás obě se sestrou naučil
starat se o rybičky, ptáčky všeobecně o zvířátka.

marci1

Každý slušný, pohodový, chytrý, vzdělaný člověk se smyslem pro humor je můj vzor. 🙂