Anonyym

Máte nějaký účinný přípravek(krém) na ekzém? Jestli ano, prodává se tady, v Česku třeba na e-shopů nebo v lékárně?

Poraďte prosím

Nejlepší odpověď
marci1

Asi ne. Zajdi si k lékaři, poradí Ti. Lékař Ti může předepsat mast, kterou Ti v lékárně vyrobí přesně na míru na Tvůj problém. 🙂

Další odpovědi
gecco

Ty chceš ekzém???
😉
Pokud ano, pak děláš dobře, že nějaké patlání hledáš na netu – namísto u lékaře (dermatologa)…
😁