Stingo

Máte nějaký tip na dovolenou v CR, kde je hodně co k vidění na jednom miste?

Kdybyste radši místo těch bezcenných keců napsali, kde se líbilo vám. Že se vůbec ptám…

Nejlepší odpověď
Malvína

Pro každého znamená něco jiného pojem „Hodně co k vidění na jednom místě“. Ale vypíši, kde se mi líbilo.
Choceň, Brno, Jeseník (především lázně), Praha, která zde padla, Olomouc, Kutná Hora, Harrachov, Český Krumlov, Rožnov pod Radhoštěm,…
Příští týden jedu na dovolenou do Mariánských Lázní. Poprvé. Přesto, když jsem plánovala program do poslední kapky, můžu říci, že je to velmi zajímavé město a na návštěvu se neskutečně těším.

Další odpovědi
Drap

Nikdo z nás netuší co chceš vidět, co tě zajímá. Ani nevíme zda chceš bydlet v hotelu, nebo pod stanem a spoustu dalších věcí. U nás je všude hezky a kdo se umí dívat tak pro toho je všude spousta věcí k vidění. Jeď třeba do Prahy, překvapí tě, kolik je tam domů. Na všechny se můžeš dívat.

Kepler

Co takhle oblast Moravy v okolí Pálavy? Praha je historicky známá jako kupa zajímavých staveb, šutrů naskládaných na sebe. Novomlýnská nádrž s kempy i kvalitnějším ubytováním, v okolí vinohrady a sklípky, archeopark Pálava. https://overe­norodici.cz/cz/de­tail-mista/p657-archeopark-pavlov-a-zricenina-sirotci-hradek-palava

dubraro

Přidal bych třeba Moravské Slovácko.
Ono by se u nás vlastně docela špatně hledalo místo, kde není nic zajímavého.

Kelt

Nevím, co si pod tím konkrétně představuješ? Můžeš jet do Prahy, kde jsou muzea, obchodní domy, krásné okolí a pod. Můžeš jet do nějakých hor a uděláš si vycházku a když je dobrá viditelnost, tak je také hodně co k vidění.

Edison

Hodně? Praha. Ale v celém Česku je co k vidění… Jen člověk nesmí sedět doma na zadku. Takže bych opustil to „hodně“. Otevřou se Ti možnosti.

Doplnění: Mě se líbí v Praze. Bydlím tady, je tu toho spousta k vidění i k fotografování. Nepřeberně kupltury. Člověk tu potká spousty zajímavých lidí… Proto se rád dívám i jinde po světě. 😁

Elektrikář44

Archeoskanzen Modrá, doporučuju

aliiiii

Dobrý den. My jezdíme s rodinou sem http://www.na­drybnikem.eu/
cenově dostupné a v okolí je spoustu aktivit kam zajít…:)