Spiritus

Máte nějaký tip..

na super letní festival?Dobré zázemí,skupiny,mís­to?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak nevím,co se líbí Vám Spiritus,ale já jezdím každý rok na Stodolu Michala Tučného,letos to myslím vychází na 22.8.,doufám,že zbyde čas a peníze. Je to bezva,velký plac,super kapely. Je to každý rok v Hošticích. Doporučuji …

Další odpovědi
1popelka1

Rock for people, Trnkobraní taky není špatné. Záleží jaký styl hudby posloucháte.

Lotty

Festival Fantazie. Bude se 1. – 11. července v Chotěboři a bude tam i výstava draků.

annas

Něco na Moravě. Zahrada – multižánrový festival proběhne od 2. – 5. 7. 2010 v Náměšti na Hané u Olomouce. Už 21. ročník (po třinácté v Náměšti na Hané).