huxa

máte nějaký svůj fígl?

na prvním rande, pokud se již trošku znáte s člověkem a chcete si užít, máte nějakou svou taktiku, jak toho dotyčného navnadit či tak nějak na líbání? :)

např. na dívku: „co to máš za rtěnku? můžu ochutnat?“
Doplňuji:
Nemyslím něco jí nakukávat, ale spíše takové věci, jakože ji pozvete na horor a když se bude bát, tak přece jen se k vám dřív přitulý ne někde na procházce :)

Nejlepší odpověď
Drap

Fígle nepomáhají, zapomeň na ně. Buď se to samo dostane do takové situace a nebo ne. Nejlepší je být zcela přirozený a uvolněný.

Další odpovědi
Lorrien

Tak takhle bych to nedělala 😁 Prostě jí musíte lichotit a slibovat různé věci, a pak, jestli pozná, že kecáte, tak Vám dá pecku do koulll… (Vy víte kam), a jestli bude prostě naivní anebo si taky bude chtít jen užít, tak se s Vámi klidně i vyspí. Hezké rande… ;)

Lukasy

Tak na prochazce za ruku se necha vodit skoro každa a pusu aspon na rozloučenou jen tak nějaka neodmitne.