bolak

Máte nějaký netradiční zlozvyk?

Nejlepší odpověď
To jsem já

Nevím, jak moc je to netradiční, ale hrozně ráda vycucávám čaj z čajových pytlíků. Někdy takto „přes sáček“ dokonce vysrkávám celý čaj co mám v hrnečku. Omlouvám se, jestli je to nechutné a že je to nezdravé, vím.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Nevím, jestli přímo netradiční… Ale často mi mamka (jako jediná) nadává za to, že si koušu pusu – jako ten vnitřek. Prostě tam ta kůže překáží nebo mám hlad, tak to koušu, no…
Jo a hrozně ráda něco oďoubávám. Když jsou někde nějaký „ďubky“ nebo je popraskaná omítka – osahat a sloupat!
A když jsem hodně v presu, tak si musím s něčím hrát, proto kdybych neměla prstýnky, tak se cejtím strašně nesvá…
Občas se dloubu v nose… No co, někdy se to nějak vydolovat prostě musí…
A sem tam si šňupnu tabáku.

quentos

kvákat – např. jako výraz nelibosti nebo tehdy, když nevím, co říct. To však jen v okruhu zasvěcených blízkých

Noga

Kámoši mi někdy říkají kolkofil. Když na stole vidím otevřenou krabičku cigaret, kde je ještě kolek, musím jej sloupnout a vyhodit.

zuzana3

Dobry den vsem majitelum zvlastnich zlozvyku. 🙂 Mam jeden zvlastni zlozvyk. Kdyz ctu, skrabu se v hlave a kdovi proc mne uklidnuje, kdyz ta oskrabana kuze pada na papir nebo na nejakou jinou hladkou plochu, na ktere je to dobre videt a jde to z ni smest…

hanny 2

Když přijdu někam na návštěvu,sahám do květináčů,jestli není suchá hlína – nesnáším,když kytky nejsou zalité a určitě chudinky mají žízeň.Naštěstí chodím většinou jenom k dceři a oni už mě znají.

anonym

To, že piji krev – vepřovou, snad není netradiční zlozvyk. Co si pamatuji, tak od svých 10 – ti let se přímo vyžívám v pití tohoto moku!

titanicdiva

Koušu si nehty a kůžičku, je to odporný!

Curiosity

koušu si jazyk, když jsem ve stresu 😛 ..takové ty malinké pohárky, kuličky nebo, co to je na jazyku.. to, z čeho se skládá 😛 ukusuju to ..když jsem byla menší dělala jsem to pravidelně, dnes už jen vyjímečně 🙂 je to nechutnééé a krvelačnééé 😁 a asi i nezdravé 😛

Brundibár

Všechny noviny a časopisy čtu od konce. Vždycky si čtivo prolistuji od začátku, až najdu poslední článek časopisu, od kterého začínám číst. Dělám to úplně nevědomky. Všimla si toho až má mamka.

Clawden Wolf

nevím jestli je netradiční ale leju kakao do jogurtú

Irisa

nenazvala bych to zlozvykem, ale jeden můj kamarád je hroznej pedant na pečlivost v zápisech v sešitě :D. Jen napíše nějakou hrubku, nechce se mu to škrtat a klidně vytrhne celou stránku a úplně ji přepíše :D

KlárkaT

Abych usnula, tak musim porad vrtet nohama. Ja uz to delam nevedomky,ale mamku to porad strasne stve :)

bolak

Brundibár: znal sem jednu co psala že dělá to samý :) prý to měla od toho, že dřív luštila křížovky a tak první co udělala když dostala časopis bylo že ho otevřela odzadu, kde se nacházely a pak už jí to zůstalo, já si ale myslím, že je prostě jenom zvědavá a hned chce vidět co ji čeká, že její chování ovládá chtíč který nedokáže kontrolovat.. ;)

bolak

titanicdiva: kůžičku myslíš na prstech?

bolak

To jsem já: jé, to dělám taky :D

kapka

To je osud!! :D

bolak

jak říkají na slovensku, ty se hlodali až pošli..